X
تبلیغات
رایتل

. . . آدیـــنه ها . . .
... ای مـفـخـر آدیــنـه‌ام ... مـن عـاشـق دیـریـنـه‌ام ... 

سلام؛


امام بزرگوار انقلاب، فقط یه روحانی ساده نبود که تبلیغ دین کرده باشه و قرائت قرآن و تدریس علم؛ امام روحیه جهاد داشت و خطر رو به جان می‌خرید. تبعید و دور از خانواده بودن رو تحمل می‌کرد. ترسی از قدرت ظالمین نداشت و باکی از بیان حقیقت به دل راه نمی‌داد. 


امام خمینی (ره) سرباز واقعی اسلام بود. فکر می‌کنم مولا و مقتدای ما، حضرت ولی عصر (عج) سربازانی با قوت و قدرت امام نیاز دارن . سربازانی که در مقابل قدرت پوشالی ظالمین این دوران، هراس نداشته باشن و از جان و مال و خانواده و پست و مقامشون بگذرن.


افرادی که حاضر نشن به خاطر دفاع از اسلام، از درسشون، از موقعیت شغلی‌شون، از زیبایی زندگی با همسر و فرزندانشون، از پست و مقام، از طرفداران و هواداران، از مال و مکنتشون بگذرن، نمی‌تونن سرباز امام زمان باشن. نمی‌تونن در مقابل گرگ‌صفت‌هایی که نقاب به چهره زدن و همه جوره قصد لطمه زدن به اسلام رو دارن بایستن.


این حقایق، انسان حقیقت بین رو به هیجان می‌اندازه، روحیه غیرت و تعصبش به اسلام رو تقویت می‌کنه و هوشیار و بیدارش می کنه تا با بصیرت، بتونه حرکات ریز و درشت دشمنان رو تشخیص بده.


و خب البته، این حقایق، باید برای امثال منی هم که بصیرت کافی نداریم، حکم هوشیار کننده و بیدار کننده داشته باشه. باید باعث بشه بهتر به اعمال و رفتار و تمایلات و دل‌بستگی‌هامون دقت و نظارت بکنیم. باید باعث بشه غرق در زرق و برق دنیا نشیم و فکر نکنیم مشکلی در اعمالمون نیست. باید به بهتر دیدن ما کمک بکنه و ما رو از خطا و اشتباه تا جای ممکن دور بکنه.


به شخصه به خاطر حیله‌گری‌های دنیای امروز، نگران آینده خودم و آینده دینداری خودم هستم. امیدوارم با دعای امام زمان در این روز که ماه رجب رو در ادامه خودش داره، جوانان دیندار و شیعه‌ از بلایا و ابتلاهای این دوره و زمان در امان باشن.


یا حق

[ جمعه 13 خرداد‌ماه سال 1390 ] [ 11:58 ب.ظ ] [ راهی ]
.: Weblog Themes By themzha :.

موضوعات وب
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 148230